czwartek, 22 czerwca 2017

Biżuteria DIY - modne naszyjniki  Modne naszyjniki, wisiory duże, kolorowe, kwieciste, wzorzyste, z koralami, wstążkami, sznureczkami, zawieszkami. Królują teraz te mocno dekoracyjne i artystyczne wyroby. W obecnym sezonie najlepiej zrobić je sobie samemu. W sklepach kosztują prawie stówę, i nie są tak barwne i kreatywnie wykonane, jakbyśmy sami postrzegali je w wyobraźni. Sklepowemu zawsze czegoś brakuje. Nie martw się tym zbytnio. Ty tez możesz zostać kreatorem najnowszych trendów!
Wyjdź na miasto, odwiedź sklepy z koralikami i przyborami do tworzenia, poszperaj po własnych szufladach, wyciągając stare korale i włóczkę. Czas na prawdziwą sztukę miejską, tworzoną przez nas, zwykłych ludzi. Coś co zauroczy każdego, a z pewnością jest bardziej ekologiczne (reuse, reduce) niż polecana w kolorowych czasopismach biżuteria z plastikiem.

Dzisiejszy desing. Klasyczny z odrobiną kreatywnego szaleństwa. Artystyczne. Dla joginek, dla każdego.  

1.  "Black & white & raspberry". Mocne wzory, wyraziste, motyw na każda porę roku.Idealnie wyglądają na czarnym i białym tle. Ozdobią każdy top, bluzkę na ramiączkach, jak również małą czarna.


2. "Strawberry & Ice Cream "

 Spokojniejszy motyw kolorystyczny. Idealnie komponujący się z białymi, niebieskimi i pastelowymi, letnimi bluzeczkami. Dobrze zgrane z jeansami i czarnym, prostym podkoszulkiem. 3. "Green summer" z dodatkiem żółtych akcentów 4. Coffee & SURF!

Modny na każdą okazję.


 5. Marine dream!

Korale niebieskie i białe. Piękna zawieszka rybka. Wszystko na uroczym rzemyku w czarno - białe cętki.
  Rękodzieło artystyczne jest niesamowicie odstresowującą formą spędzania wolnego czasu. Daje poczucie spełnienia. To czas dla mnie, i tylko dla mnie. Z daleka od masowych rozrywek. Coś zupełnie innego, wyjątkowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP