wtorek, 9 maja 2017

Vinyasa detoksykująco - energetyzująca, sesja fatburning


     Ostatnio wszędzie stało się modne "wiosenne spalanie kalorii", "wiosenny detoks przed latem". Wszyscy chcemy doświadczać intensywnych wrażeń na zajęciach, nawet na zwykłej sesji jogi. Nic w tym niezwykłego, przyroda już dawno obudziła się po zimnych miesiącach hibernacji. W powietrzu świeże zapachy. Wszystkie żywe organizmy rozpylają feromony, a Ty chcesz zrzucić zmęczoną, zimową "skórę", pozbyć się otoczki z mocnych emocji i przytłaczającego stresu, zmęczenia związanego z pracą. Pragniesz odrobiny świeżości, którą poczujesz nie tylko w ciele, lecz także w umyśle. Chcesz się przy tym skoncentrować, odświeżyć umysł, skoordynować ruchu ciała z oddechem, myśli i emocje. Chcesz poczuć lekkość i siłę, doświadczyć kreatywnego myślenia, oczyścić ciało z toksyn i negatywnych emocji.

 Jak zacząć wiosenną detoksykację? Odpowiedź brzmi: "praktykuj vinyasę!";-)).

    Dzisiaj zaproponuję Ci sesję mocno wypacającą toksyny z organizmu, oczyszczającą umysł i przywracającą równowagę w ciele. Możesz ją wykonywać rano, po południu lub wieczorem.
Sesja przeznaczona jest dla osób średniozaawansowanych, praktykujących vinyasę regularnie, dla osób bez poważnych problemów ze stawami kolanowymi, biodrowymi, skokowymi, nadgarstkami i łokciami, bez problemów z kręgosłupem ( bez dyskopatii i innych schorzeń). Sesji nie wykonują osoby z cukrzycą,osteoporozą,  poważnymi problemami z sercem i układem krwionośnym (nad- i niedociśnienie), kobiety podczas okresu i kobiety w ciąży i tuz po porodzie w kresie połogu. Jeżeli przeszedłeś kontuzje i operacje, skonsultuj się z lekarzem i fizjoterapeutą czy możesz praktykować vinyasę, i których ruchów ( czytaj asan i ruchów w asanie) nie powinieneś wykonywać.


A teraz zapraszam:-).


Film nakręcono w Centrum Joga


  • Drink water after session - po praktyce napij się wody!
  • Have a nice practice - owocnej praktyki!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP