czwartek, 3 sierpnia 2017

Vinyasa - MINI SESJA dla zaawansowanych budująca siłę 2


 MINI SESJA - tylko dla osób zaawansowanych praktykujących bardzo regularnie.

   Pomysł sesji zrodził się na zajęciach środowych. Rozwinęłam naszą poranną praktykę, ułożoną z asan proponowanych osobie wracającej do praktyki po skręceniu stawu skokowego. Pragnę dodać, że jest to osoba świadoma i regularnie praktykująca, nie przerywająca praktyki i po konsultacji lekarskiej oraz fizjoterapeutycznej, której rehabilitant pozwolił przychodzić na zajęcia, natomiast zakazał wykonywania konkretnych ruchów, by nie przeciążać nogi.
Natomiast do dzisiejszej sesji (filmik) dodałam również asany dynamiczne i zaawansowane (np.:przejście ze świecy do setubandhasanu), których nie wykonują osoby po zwichnięciu stawu skokowego. Praktykę budującą siłę tułowia (szczególnie mięśni brzucha), rozwiniętą po środowych zajęciach, opublikuję niedługo.

Dzisiejsza MINI SESJA jest przeznaczona dla osób bez przeciwwskazań zdrowotnych (dyskopatii, po zwichnięciu stawy skokowego, problemach z kolanami i biodrami, nie będących w ciąży i nie mających okresu, oraz innych, stwierdzonych medycznie przeciwwskazań).
Asany za trudne, wprowadzające dyskomfort, których nie znasz, po prostu POMIŃ.

ZAPRASZAM NA PRAKTYKĘ;-))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP