sobota, 29 lipca 2017

Vinyasa - wakacyjny program sesji budujących siłę !    Witam Was w kolejnej odsłonie sesji budujące siłę.

 DZISIAJ SESJA 2.

A budujemy stopniowo, powoli, bez akrobatycznych popisów. W ludzki sposób. Bez wyścigu do celu.
Wakacyjny cykl vinyas budujących siłę jest skierowany do osób świadomych swojego ciała, i praktykujących regularnie ( 2-3 razy w tygodniu, bez dłuższego opuszczania sesji) jogę przynajmniej od 3 lat.
Możecie wypróbować sekwencje na sobie. Zobaczyć efekty po pewnym, indywidualnym dla każdego czasie.
Należy jednak pamiętać, że stania na głowie z podparciem (Sirsasany), nie wykonujemy przy problemach z szyją, lędźwiamy, osteoporozą, po kontuzjach stawów (barków, kolan, nadgarstków, bioder, łokci), w czasie menstruacji i w ciąży, oraz przy wszelkich problemach z układem krwionośnym i błędnikiem, stwierdzonych przez specjalistów medycyny.

Bakasany nie wykonujemy cierpiąc na zespół cieśni nadgarstka, oraz w problemach z nadgarstkami, łokciami, kolanami, biodrami, odcinkiem szyjnym kręgosłupa, dyskopatii lędźwiowej, problemach z równowagą (błędnikiem), podczas okresu oraz w ciąży (nie wolno uciskać na brzuszek;-)).

Możesz w każdym, dowolnym momencie, ominąć asanę zastępując ją pozycją relaksacyjną (Balasaną - dzieckiem, Savasaną - trupem, Supta Baddha Konasaną lub Supta Svastikasaną).

A teraz zapraszam na sesję;-)

Część 1

Część 2


SIŁA

Siła wojownika pokoju, równowagi i harmonii umysłu, ducha i ciała.
Siła spokoju, pewności w każdym ruchu. Siła ODDECHU.
Siła tkwi w cierpliwym budowaniu, spokojnym dążeniu do celu. Akceptacji. Siebie, zdolności, piękna wewnętrznego, życia i miłości do świata. Każdej chwili, która spędzasz na praktyce jogi <3.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP