poniedziałek, 17 lipca 2017

Antypoślizgowo na macie - Yogitoes recenzja

   Chwytliwy tytuł, lecz tak naprawdę ręczniki Yogitoes mam już wypróbowane i na stałe włączone do swojej praktyki. Nie rozstaję się z nimi od pół roku. Czy naprawdę działają?

      W przypadku osób, którym nieustannie pocą się stopy i dłonie, lub tych, którzy mają wiecznie przesuwające się stopy z innych powodów, ręcznik jest jedynym gadżetem powstrzymującym niekontrolowane ruchy kończyn na macie. Jest lekki i można go ze sobą nosić wszędzie, zwłaszcza jeśli korzystasz z ogólnodostępnych w szkole jogi mat.
   Kwestia higieny jest tutaj bardzo ważna i należy jej przestrzegać. Niczym nieskrepowane, nagie i bezbronne stopy na macie, są szczególnie narażone na kontakt z wielokrotnie wykorzystywaną do ćwiczeń, spraną i poharataną powierzchnią mat ogólnodostępnych.  Co na niej harcuje?
 Nie wie nikt, lecz można tylko przypuszczać.
Używajcie więc swoich mat lub dbajcie o higienę ogólną biorąc na praktykę swój własny ręcznik.

   Manduka ceny ma raczej zaporowe lecz ostatnio odkryłam przepiękną promocję w Zalando. Teraz pragnę się nią z Wami podzielić na blogu. Można upolować ręczniki Yogitoes bez rujnowania własnych finansów.
 Wszystko dostępne na stronie: zalando- kobiety- jogitoes <klik>.  Oczywiście ręczniki są również w wersji dla mężczyzn (czarny, szary, zielony, inne kolory).

  • W cenie 142, 35 zł :

                            Terrene                              Mystique raisin                                  Endure
 źródło: Zalando


Urodą nie grzeszą, ale sprawdzą się pod każdymi stopami.


  • 120, 45zł    za  Groovylarampa


źródło: Zalando

Idealna cena dla minimalistów.
   
    Nie liczą się wyszukane mody czy szpanowanie. Liczy się Twoje bezpieczeństwo oraz higiena podczas pracy na macie. Każda sesja jogi skupia uwagę do wewnątrz. Nie warto tracić czasu na rozpaczliwe próby utrzymywania pozycji, gdy nogi i dłonie rozjeżdżają się we wszystkich kierunkach. W takich sytuacjach skręcenie kostki, zwichnięcie stawu kolanowego, zerwanie więzadła, rozwalenie nadgarstków może zdarzyć się eliminując Cię z praktyki na dłuższy czas. 
  
Pamiętaj o zapewnieniu sobie niezbędnego komfortu podczas sesji jogi. 
Koncentruj się na swojej praktyce czerpiąc z niej jak najwięcej radości, mądrości i miłości:-).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP